Tradiční setkání milovníků literatury a přátel knih se připravuje v Havlíčkově Brodě
20120905 kv
Ilustrační foto. (www.hejkal.cz)

22. Podzimní knižní veletrh se bude konat v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě v pátek a v sobotu 19. a 20. října 2012. Na veletrh je přihlášeno více než 150 vystavovatelů.

Hlavní téma - Knihy a sny - dal veletrhu nový román jednoho z nejvýznamnějších evropských spisovatelů Jiřího Kratochvila Dobrou noc, sladké sny, který bude na veletrhu představen ve světové premiéře (v pátek 19. října v 17.17 hodin).

Sny jsou i mottem letošního ročníku festivalu Free the Word!, pořádaného při veletrhu českým a mezinárodním PEN klubem ve spolupráci s Krajskou knihovnou Vysočiny.

Jací autoři přijedou?

V doprovodném programu se návštěvníci veletrhu mohou setkat s Michalem Vieweghem, Irenou Obermannovou, Ludvíkem Vaculíkem, Kateřinou Tučkovou, Jiřím Hájíčkem, Tomiem Okamurou, Irenou Douskovou, Martinem Hilským, Jiřím a Danielem Reynkovými a s mnoha dalšími zajímavými autory.

Podrobnější informace pro vystavovatele najdete na www.hejkal.cz. Další informace můžete sledovat průběžně na těchto stránkách nebo je můžete získat u ředitelky veletrhu: PhDr. Markéta Hejkalová
e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel. 569 424 115 nebo 777 616 158