Gabriela Goldová pokřtila nové album v cirkusovém šapitó. (Milan Kajínek/ Velká Epocha)
Gabriela Goldová s rodinou a přáteli pokřtila nové album v cirkusovém šapitó. (Milan Kajínek/ Velká Epocha)

PRAHA: Česká zpěvačka Gabriela Goldová si vybrala pro křest svého nového alba Napořád šapitó obřího stanu Cirkusu Classic. Napořád je jejím sedmým vydaným albem.

Slavnostní události se zúčastnila řada celebrit a členů rodiny. Zajímavostí byla také přítomnost bílých tygříků z Cirkusu Classic v doprovodu krotitele Jana Ringela.

Nové CD s deseti popovými skladbami lahví šampaňského pokřtili hudebník a textař Karel Mařík, prezidentka nadace Kapka naděje Vendula Svobodová, moderátor Petr Šiška, Zdeněk Podhůrský a další  osobnosti.

Na slavnostním večírku jsme oslovili čestné hosty i samotnou autorku křtěného alba s otázkou: „Jaký je váš názor na album Napořád?"

 

 

Gabriela Goldová pokřtila nové album v cirkusovém šapitó. (Milan Kajínek/ Velká Epocha)
Karel Mařík, Petr Šiška a Gabriela Goldová křtí nové album v cirkusovém šapitó. (Milan Kajínek/ Velká Epocha)

„Je to pro mě zajímavý impulz. Při rozhodování o natočení alba mne zajímal především její hlas..." - textař a hudebník Karel Mařík.

„Je to slušně udělaný střední proud, se znatelným vlivem polské vlny. Gabriela Goldová patřila k nejpopulárnějším osobnostem polských talk show." - moderátor Petr Šiška.

„Je to jedno z jejích nejlepších alb. Je v tom kus mamky a texty písní, které z části napsala sama, jsou podle mě pravdivé." - dcera Gabriely Goldové.

„Pro mě by mohla být někým jako Marie Rothrová. Texty jejích písní jsou spíše o duši. Nejsou to takové slaboduché říkačky, jsou spíše pro náročnější posluchače." - textařka Gabriela Bergmanová.

„Je to moje nejnovější miminko. Dala jsem do toho všechno, doufám že bude růst a ovládat ostatní svým úsměvem a pohlazením." - zpěvačka Gabriela Goldová.

Gabriela Goldová zpívá píseň Napořád. (Milan Kajínek/ Velká Epocha)
Gabriela Goldová zpívá píseň Napořád. (Milan Kajínek/ Velká Epocha)

Související články:

Gabriela Goldová představuje nové album Napořád

Soutěž: O nové album Gabriely Goldové - Napořád