Obálka knihy Sylvester Stallone – Žít svůj sen.
Obálka knihy Sylvester Stallone – Žít svůj sen.
Můžete se podívat, jak vypadal Stallone na začátku, ještě než začal natáčet Rockyho a než, jak sám říká, odposiloval tisíce hodin úplně zbytečně.“

Žánr:
Životopis, sport


Počet stran: 224


Silvester Stallone knihu pojal částečně jako autobiografii, ve které odhaluje zajímavosti z natáčení Rockyho a Ramba, nabízí unikátní fotografie z jeho setkání s prezidentem Ronaldem Reaganem nebo hereckými hvězdami Johnem Waynem a Tellym Savalasem.

Hlavním účelem této knihy je ale především předávat zkušenosti s budováním těla, kterých má Stallone více než dost.

Můžete se podívat, jak vypadal Stalone na začátku, ještě než začal natáčet Rockyho a než, jak sám říká, odposiloval tisíce hodin úplně zbytečně. Po letech snažení a získávání zkušeností Stalone přišel na to, že jak se říká „méně je více“ a že kdyby se méně snažil, dosáhl by lepších výsledků s mnohem menší námahou.

A to je právě ústředním bodem knihy, představit Stalloneho cvičební program, který může pomoci člověku vybudovat silné tělo s minimálním množstvím tréninku. Ukázat, jak přistupovat ke stravě, a předat nějaké tipy, jak přistupovat k životu podle Stalloneho.

Je pravda, že knihu jsem otevřel především proto, abych se něco dozvěděl o Stalloneho začátcích a zážitcích z natáčení. Nakonec jsem se podíval i na jeho cvičební program a seznámil se také s jeho matkou, ženou a dcerou, což bylo poměrně zajímavé. Samozřejmě seznámení probíhalo prostřednictvím jeho knihy a starých fotografií.

Čtení to ale není pouze pro muže, Stallone totiž prostřednictvím svojí ženy nabízí i cvičební a stravovací program pro ženy. Nabízí nejenom určité cviky, ale také zajímavé rady z praxe.

Každopádně tato kniha patří mezi zajímavé čtení, nejenom pro ty, kteří mají rádi Stalloneho a jeho filmy, ale také pro ty, kdo si chtějí vybudovat silné tělo při vložení rozumného množství času.

Líbil se vám tento článek? Podpořte nás prosím jeho sdílením na sociálních sítích.