Daniela Traldi (vpravo) a její společnice si užily Shen Yun Performing Arts v Teatro dell'Opera di Roma v italském Římě 19. března 2018. (Mary Mann / The Epoch Times)
Daniela Traldi (vpravo) a její společnice si užily Shen Yun Performing Arts v Teatro dell'Opera di Roma v italském Římě 19. března 2018. (Mary Mann / The Epoch Times)
„Krásné. Tanečníci jsou velmi dobří.“

„Moc se mi líbilo [animované promítané pozadí], je to velmi inovativní a zajímavé. Líbilo se mi, když se tanečníci objevili ve vodě [na pozadí], vypadalo to velmi reálně, což je úžasné a moc užitečné pro živé divadlo, protože můžete rychle změnit pozadí v interakci s tanečníky.“

„Blahopřeji [uměleckému řediteli společnosti Shen Yun]. Je velmi dobrý a doufám, že bude moci  přinést své poselství do celého světa – je to velmi důležité.“ 

– Daniela Traldi, prezidentka Italské konfederace
operních a divadelních nadacíShen Yun, s posláním oživit tradiční čínskou kulturu starou 5 000 let prostřednictvím umění, přináší divákům legendární příběhy pomocí klasického čínského tance a hudby, a to z obavy, že se pod vládou komunistického režimu nenávratně vytratí. 

Pět souborů cestuje současně po celém světě, včetně Evropy, po Asii, Jižní a Severní Americe a letos zamíří i na blízký východ do Izraele. I když pravidelně každý rok vystupuje také v ČR, letos kvůli rekonstrukci hlavních divadel sem bohužel nezavítá. Nicméně další evropská i světová města v rámci turné naleznete na stránkách souboru.


Epoch Times považuje Shen Yun Performing Arts za významnou kulturní událost dnešní doby. Od založení společnosti Shen Yun v roce 2006 hrdě pokrýváme reakce publika na toto prvotřídní představení.


Podívejte se také na články: 

Světově proslulý módní návrhář Renato Balestra pokládá Shen Yun za okouzlující


Herec Martin Freeman: „Poznáte, když vidíte dobré výkony“

Bývalá tchajwanská první dáma ocenila lidskou dobrotu v Shen YunLíbil se vám tento článek? Podpořte nás prosím jeho sdílením na sociálních sítích. 


Zdroj.