Diskuse u kulatého stolu: Čínská transplantační chirurgie - jaký je zdroj desítek tisíc transplantovaných orgánů? (endorganpillaging.org)
Diskuse u kulatého stolu: Čínská transplantační chirurgie - jaký je zdroj desítek tisíc transplantovaných orgánů? (endorganpillaging.org)
Chris Chappell – populární moderátor pořadu China Uncensored  pozval k diskusi u kulatého stolu pět osobností, které se v minulosti zapojily do vyšetřování v oblasti čínské transplantační chirurgie.

Ke stolu zasedli: Ethan Gutmann – investigativní publicista a spisovatel, autor knih Loosing a New China a Slaughter (Jatka). David Kilgour – bývalý kanadský ministr zahraničí nominovaný na Nobelovu cenu míru. David Matas – právník působící v mezinárodní oblasti lidských práv. Matt Robertson – reportér deníku Epoch Times. Anastasia Lin – Miss Kanada 2015 a 2016, herečka a lidskoprávní aktivistka.

Hodnocení

Jedná se o diskusi pro velmi pozorné a racionální lidi. Nehraje se na emoce, ale na fakta. Pokud přemýšlíte a sledujete, můžete snadno pochopit, že tito pánové se nezajímají o pohádky. Čínský transplantační průmysl má opravdu velký otazník. Kde stovky transplantačních center berou desítky tisíc orgánů ročně?

Transplantace si mohou dovolit pouze bohatší vrstvy (členové komunistické strany a jejich rodiny). Je náhodou, že vedoucí místního transplantačního odvětví je členem strany odpovědným za zdraví vysokých státních úředníků?

Hodnocení:

I. díl: Vyšetřování a zprávy


David Matas – právník působící v mezinárodní oblasti lidských práv. Ethan Gutmann – investigativní publicista a spisovatel, autor knih Loosing a New China a Slaughter (Jatka). Matt Robertson – reportér deníku Epoch Times. (endorganpillaging.org)
(Zleva) David Matas – právník působící v mezinárodní oblasti lidských práv. Ethan Gutmann – investigativní publicista a spisovatel, autor knih Loosing a New China a Slaughter (Jatka). Matt Robertson – reportér deníku Epoch Times. (endorganpillaging.org) 


I. díl: Oběti a čísla


David Kilgour – bývalý kanadský ministr zahraničí nominovaný na Nobelovu cenu míru. (endorganpillaging.org)
David Kilgour – bývalý kanadský ministr zahraničí nominovaný na Nobelovu cenu míru. (endorganpillaging.org) 


I. díl: Potlačování režimu


Chris Cappell – populární moderátor pořadu China Uncensored. Anastasia Lin – Miss Kanada 2015 a 2016, herečka a lidskoprávní aktivistka, čínská emigrantka. (endorganpillaging.org)
Chris Chappell – populární moderátor pořadu China Uncensored. Anastasia Lin – Miss Kanada 2015 a 2016, herečka a lidskoprávní aktivistka, čínská emigrantka. (endorganpillaging.org)


I. díl: Zákonodárství a obhajoba


Celou sérii můžete sledovat na endorganharvesting.org.