20150323petrinrun3
Eva Šebrlová přislíbila účast na Maminy Cup 2015, stane se ambasadorkou. (Maminy CUP)
Koho baví zdravý životní styl, může si dopřát radost z pohybu na festivalu Maminy Cup.

Nejen maminky s dětmi, ale každý, kdo se chce zdravě hýbat venku, v každém stavu i věku, se může přidat k dobré partě už 20. června.

V Praze na Sportovní základní škole Jeseniově vás uvítá Eva Šebrlová, manželka Romana Šebrleho, světové špičky v desetiboji. Sama sportovkyně kdysi i v současnosti, matka dvou dětí, se stala ambasadorkou festivalu Maminy Cup 2015.

Když se 20. června přihlásíte na startu, za startovné obdržíte pěkné tričko, ve kterém hned můžete vyrazit a běžet v 5. ročníku festivalu maminek.

Pohyb v soutěžní i rekreační podobě v probíhá v nevšední a jedinečné atmosféře. Festival zahrnuje inspiraci k celoročnímu pohybu, nové trendy v pohybových aktivitách pro ženy, zejména běžeckou štafetu MAMINY RUN. 

Akce je obohacena o spoustu doprovodných programů, jako je masáž či kosmetika, poradenství pro zdraví, welness a beauty zážitky. Vedle toho poskytují aktivní maminky vzor svým dětem.

Pro děti je přichystán herní a sportovní program, dětský koutek a celodenní hlídání pro nejmenší.

Malá retrospektiva proběhlých ročníků

Šárka Kašpárková, česká reprezentantka v atletice a maminka dcery Terezky, vzpomíná na první ročník Maminy Cup 2011, kterého se zúčastnila: 


„Na Maminy Cupu mě zaujala samotná myšlenka. Byl to úžasný den, který si všichni moc užili. Určitě k tomu přispělo krásné počasí a prostředí Nymburského sportovního centra a samozřejmě i skvělá organizace.“

Jedna ze zúčastněných maminek, Andrea, k tomu přidává:

„Na Maminy Cup mám více pěkných vzpomínek. Například společný běh s Šárkou Kašpárkovou na 100 m a vůbec to, že s námi společně na atletice sportovala a jak byla i při dětské atletice moc příjemná a milá na děti. I krátké popovídání si s Katkou Neumannovou, masáž nohou, zatancování si zumby i s mým 3letým synem, který má rád hudbu a tanec. Vidět, že můj syn byl nadšený ze závodění i z celého dne a veškerých aktivit, které byly pro děti připravené.“

19. září 2015 v Brně se připravuje pořad Maminy Cup nově i na Moravě. 


Více informací na maminycup.cz.

Epoch Times je mediálním partnerem festivalu Maminy Cup.

20150324-cup2
Cvičíme pod vedením profesionálů. Letos s Hankou Kynychovou a Pavlou Rožumberskou. Minulý ročník v Kladně. (Maminy CUP)

20150324-cup3
MAMINY CUP probíhá v uvolněné atmosféře, je to oslava pohybu a ženství. Minulý ročník v Kladně. (Maminy CUP)