Divadelní spolek Kašpar si na zahájení nové sezóny zvolil namísto běžné premiéry specialitu v podobě unikátního pěveckého večera a otevřeného tanečního parketu.

Spolek Kašpar novou sezónu zahájí skutečně netradiční Tancovačkou. (divadlovceletne.cz)
Spolek Kašpar novou sezónu zahájí skutečně netradiční Tancovačkou. (divadlovceletne.cz)

V pořadí již 22. sezónu zahájí Kašpaři společně s kapelou James Band, která doprovodí členy spolku Kašpar při zpěvu písní „pečlivě zvážených a vybraných“.

Pořadatelé slibují návštěvníkům také velkolepý, plesem prověřený parket a dostatek místa k tanci.

Co uslyšíme a uvidíme

Podle principála spolku Jakuba Špalka se můžeme těšit na písně Karla Gotta, Hany Zagorové, Heleny Vondráčkové, Marty Kubišové, Yvonne Přenosilové, Petra Nováka, Karla Černocha a dalších.

Známé songy zazpívají Martin Hoffman, Milena Steinmasslová, Jitka Nerudová, Eva Elsnerová, Lukáš Jůza, Matouš Ruml a další členové spolku Kašpar.

Chybět prý nebudou ani duety v písních Nádherná nebo Klíč pro štěstí a těšit se můžete podle pořadatelů dokonce na Kašpaří imitaci skupiny Abba.

„Je to dobrý způsob, jak začít se slávou novou sezónu! Orchestr, zpívající Kašpaři a taneční parket! Na plese, který jsme v Celetné poprvé pořádali letos na jaře, se nám zalíbil zpěv a tanec s kapelou a tak si to teď chceme zopakovat. Kašpar a orchestr James Band – přijďte, bude to bengál!”, říká Jakub Špalek.

Nekončící divadlo

O přestávce při inscenaci hry Rozmarné léto se na pódiu ukázal Jakub Špalek a začal prodávat divákům párky, limonádu a domácí slivovičku, zatímco divadlo plynule pokračovalo dál. Diváci si spokojeně pochutnávali a mně došlo, že Kašpaři dokázali dát divadlu další rozměr a převést je do diváka ještě hlouběji. I proto se zájmem sleduji tento jejich nový divadelní počin a říkám si, jak to asi dopadne?

Zajímavosti

Kašpaři prý přivezou do výčepu Divadla v Celetné pivní speciály ze zámeckého pivovaru Herold v Březnici, který letos slaví 505. výročí.

Herold se prezentuje výrobou piva pomocí tradiční technologie s vysokým podílem ruční práce. Heroldi prý mají vlastní slad a žatecký chmel, smíchaný s pramenitou vodou z hlubokých studní a tak déle a tak dále - lákají pořadatelé.

 

Kdy: Neděle 18. září 2011 od 19:30

Kde: Divadlo v Celetné

Za kolik: 100,- Kč.