Image
List oznamující autorovo vystoupení a veřejné odsouzení ČKS. (Clearwisdom.net)

Jak se "9 komentářů k Čínské komunistické straně" v Číně rozšiřuje, mnoho běžných lidí různými prostředky vystupuje z Čínské komunistické strany (ČKS). 24. května stránka Clearwisdom.net oznámila, že během dubna a května přijala mnohá prohlášení o vystoupení z ČKS a zároveň informace a fotografie o tom, že se "9 komentářů" objevilo ve městě Harbin.

Do očí bijící list psaný červeně nazvaný "Prohlášení o vystoupení z ČKS a Komunistického svazu mládeže (KSM)" se objevil na stožáru elektrického vedení podél ulice ve městě Harbin. Nadpis na plakátu říká "Vystoupení z ČKS a KSM je pro člověka cesta do bezpečí".

V jeho obsahu je uvedeno: "Po přečtení 9 komentářů jsem úplně rozpoznal zlou povahu ČKS, která je nepřirozená, nelidská, podvádějící lidi a útočící na dobrotu a laskavost. Je to opravdový zlý kult. Stydím se za to, že jsem do ČKS a KSM vstoupil! Veřejně prohlašuji, že vystupuji z ČKS a KSM. Ťüe-sing, 27. února 2005."

Na konci je poznámka, "Doufám, že se více dobrosrdečných lidí probudí a vystoupí ze zlé strany a budou moci být v bezpečí a míru." Na konci listu bylo místo pro lidi, aby se také podepsali.

Image" class="imagezoom" />
Plakát s obrázky a informacemi o "9 komentářich" a o tom jak mohou lidé vystoupit z ČKS.  (Clearwisdom.net)

Další "Prohlášení o vystoupení z ČKS, KSM a Komunistických mladých pionýrů (KMP)" říká: "Po přečtení "9 komentářů" jsme úplně rozpoznali podlou povahu ČKS, povahu korupce, degenerace, pronásledování běžných lidí, otrávení dobroty a urážení Bohů a Buddhů. Politická hnutí ČKS, od "Velké kulturní revoluce", "Velkého skoku vpřed", "Tří antikampaní", "Pěti antikampaní", "Proti-pravicového hnutí", "Masakru na náměstí Nebeského klidu 4. června", k pronásledování Falun Gongu, přineslo bezprecedentní pohromy běžným lidem. Od té doby co je ČKS u moci, zemřelo nepřirozenou smrtí kolem 85 milionů lidí. Když úředníci ztratí peníze při obchodu, jsou z práce vyhozeni běžní lidé... Pro běžné lidi není způsob, jak se s ČKS domluvit. ČKS je opravdovým kultem zla a zlým duchem, který je nelidský, protispolečenský, proti přirozenosti a proti světu. ČKS spáchala obrovské zločiny. ČKS je vyhlazována. Desítky milionů členů jejích organizací (KSM, KMP) jsou také v nebezpečí. Jen když z nich člověk vystoupí, může být v bezpečí. Měli bychom se poučit z lekcí incidentů "SARS" a "velké tsunami"! Nebuďme obětními beránky ČKS! Způsob, jakým si může jedinec zvolit cestu ke světlé budoucnosti pro sebe a svou rodinu je úplné oddělení se od komunistického ducha a vystoupení ze všech jeho organizací,! Liou Čeng-siang, Wang Jü, Liou Čeng-fa atd., celkem 261 lidí. 13. května 2005."

Barevné informace o "9 komentářích" byly umístěny na stěnu poblíž této obce, byly ozdobeny obrázky a slovy. Jeden plakát byl nazván "Vyberte si svou budoucnost." Jeden z obrázků měl popis: "Lidé se rozcházejí s ČKS a vybírají si svou světlou a dobrou budoucnost." Slova jež jsou připojena k těmto plakátům říkají: "Do poloviny května vystoupilo přes 1,5 milionů lidí z ČKS (KSM)."

"Prohlášení o vystoupení z ČKS od náměstka starosty" bylo umístěno na stožár elektrického vedení blízko tržiště.